فروش عسل
خانه / عسل کنار / فروش عسل کنار به صورت اینترنتی

فروش عسل کنار به صورت اینترنتی

عسل کنار به دلیل خاصیت دارویی  و کیفیت بالای آن یکی از مرغوب ترین انواع عسل می باشد که طرفداران زیادی در بین مردم دارد.تولیدکنندگان عسل کنار می توانند با فروش عسل کنار اینترنتی مشتریان بیشتری را به خود جذب کنند و فروش خود را افزایش دهند.

فروش عسل کنار به صورت اینترنتی

عرضه آنلاین عسل کنار با قیمت مقرون به صرفه

عرضه آنلاین عسل کنار با قیمت مقرون به صرفهفضای مجازی و اینترنت مکان مناسبی برای عرضه انواع محصولات می باشد،لازم به  ذکر است عرضه عسل اینترنتی به صورت آنلاین فرصتی مناسب برای تولید کنندگان و فروشندگان بوجود می آورد.

تولید کنندگان عسل می توانند با ارتباط مستقیم با خریداران می توانند با قیمت مناسب تری محصولات خود را به فروش برسانند و دست دلالان سودجو در این بازار را کم کنند .همچنین خرید اینترنتی عسل نیز  این فرصت را برای مشتریان و خریداران بوجود می آید.

برند های برتر درحوزه تولید عسل طبیعی

برند های برتر درحوزه تولید عسل طبیعیبرند های برتر در حوزه تولید عسل با تولید عسل کنار باکیفیت می توانند با بازاریابی و مدیریت صحیح محصولات خود را به خارج صادر نمایند. 

برند های برتر حوزه تولید عسل طبیعی می توانند از طریق فروش عسل کنار صادراتی  علاوه بر ارز آوری سود مناسبی از صادرات این محصول بدست آورند .

لازم به ذکر است عسل کنار طبیعی با توجه به اینکه مزیت و فایده فراوانی به خصوص برای ورزشکاران دارد بازار بسیار خوبی در کشورهای حوزه خلیج فارس دارد .

اکثر کشورهای حوزه خلیج فارس عسل طبیعی کنار مورد نیاز را از یمن وارد می کنند،که با توجه به شرایط کنونی یمن و همچنین بالا بودن کیفیت عسل طبیعی ایرانی فرصتی مناسب برای بدست آوردن این بازار می باشد.

شرکت وارداتی عسل کنار در سراسر کشور

شرکت وارداتی عسل کنار در سراسر کشوربا توجه به اینکه ایران یکی از کشورهای تولیدکننده  عسل در دنیا است  و حتی بیشتر از نیاز  کشور عسل تولید می کند ،شرکت  وارد کننده عسل در سراسر کشور می توانند با واردات مرغوب و با کیفیت عسل رقابت سالمی را بین تولیدکنندگان داخلی ایجاد نمایند.

به این صورت که تولیدکنندگان داخلی کشور برای عقب نماندن و حفظ بازار در صورت رقابت با عسل با کیفیت وارداتی مجبور هستند کیفیت عسل خود را بالا ببرند.

وجود رقابت سالم بین تولید کنندگان داخلی و وارد کنندگان عسل طبیعی مرغوب در نهایت می توانند به بالا رفتن کیفیت عسل طبیعی داخلی و کاهش قیمت عسل طبیعی در داخل کشور شود.

اما متاسفانه در این بین شرکت وارداتی عسل طبیعی نامرغوب می تواند صدمات جبران ناپذیری را به  تولید عسل طبیعی داخل کشور بزند.

صادرات عسل کنار به کشور های اروپایی

صادرات عسل کنار به کشور های اروپاییعسل  کنار طبیعی دارای طرفداران فراوانی در سرتاسر کشور ها دارد .به خصوص در کشورهای حوزه خلیج فارس این محصول به خوبی شناخته شده است. 

اما متاسفانه با وجود کیفیت بالای عسل کنار طبیعی ایران در خارج از کشور چندان شناخته نیست،در سال های اخیر خوشبختانه برند های برتر تولید عسل کنار طبیعی توانسته اند با توجه به کیفیت بالای عسل طبیعی ایران ، این محصول را به چند کشور اروپایی صادر کنند.

کشور آلمان و فرانسه یکی از بازارهای بسیار مناسب برای عسل کنار طبیعی ایران است،که صادر کنندگان ایرانی در سال های اخیر توانسته اند به این کشورها عسل طبیعی ایران را صادر نمایند.

 

خریدار عسل کنار باکیفیت ارزان

خریدار عسل کنار باکیفیت ارزانعسل  کنار گران قیمت هرچند کیفیت بالایی دارد اما به دلیل بالا بودن قیمت آن ممکن است با مشتریان کمی در داخل بازار روبرو باشد .

قیمت عسل کنار ۹۸ نسبت به سال قبل  به دلیل افزایش هزینه ها متاسفانه تغییرات زیادی را تجربه نمود،گذشته از این موارد عرضه  عسل طبیعی کنار در فصل فروش تحت تاثیر عرضه و تقاضا قرار می گیرد.

در صورتی که تولید کنندگان عسل طبیعی کنار بتوانند هزینه های خود را مدیریت کنند و در کنار کاهش هزینه ها تولیدات، تولید عسل طبیعی کنار را افزایش دهند،می توانند محصولات خود را با قیمت ارزان تری در اختیار خریداران قرار دهند.

و از این طریق می توانند علاوه بر حفظ مشتریان خود با ارائه عسل طبیعی کنار با قیمت مناسب مشتریان و بازار جدیدی بدست آورند و بر درآمد و سود خود بیفزایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد رضا رفعتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123894168
آدرس کانال: candobanco@
پست الکترونیکی: candoban@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش آنلاین عسل کنار در سایت های معتبر

امروزه با توجه به رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات فروش در فضای مجازی یکی از بهترین و بروزترین شیوه های فروش می باشد. فروش آنلاین عسل کنار در سایتهای اینترنتی هم ا

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام